Neler yeni
RST Gamers Forum

Bu mesaj ziyaretçilere gönderilen bir mesajdır. Ücretsiz üye olmak için hemen kaydolun!

Kayıt olduktan sonra kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye birşeyler katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!


Sabit GTA 5 Örnek Whitelist Başvuru Formu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dejavu

Founder
Administrator
Katılım
9 Eki 2020
Mesajlar
134
Tepkime puanı
7
Puanları
40
Konum
Mersin
Web Sitesi
www.rstgamers.com
58

Aşağıdaki formu kopyalayıp, konunun bulunduğu bölüme yeni konu açarak whitelist başvurusunda bulunabilirsiniz.
Whitelist Başvuru Formu
Adınız ve Soyadınız:
Discord Kullanıcı Adınız: (Örnek: dejavu#7721)
Yaşınız:
Otobanda kişisel aracınız ile seyir halindesiniz ve yolun kenarında elinde silahlı bir şahıs görüyorsunuz, silahlı şahıs bir emniyet görevlisini rehin almış durumda. Bu durumda nasıl bir yol izlersiniz?
Kırmızı ışıkta durdunuz ve aracınızın yanına bir şahıs yaklaşarak cama elindeki silah ile tıklatıyor, yavaşça camı indiriyorsunuz ve şahıs size araçtan inmenizi telefonunuzu cüzdanınızı ve aracın anahtarlarını vermenizi istiyor, böyle bir durumda nasıl bir rol sergilersiniz?
Yolda yürürken yaşlı bir adam önünüzü kesiyor, ve sizi lafa tutuyor muhabbet etmeye başlıyorsunuz bu sırada arkanızdan sinsice bir adam daha yaklaşıyor ve /me arka cebindeki cüzdanı çaktırmadan çeker fiilini uyguluyor bu durumda nasıl bir rol sergilersiniz?
Rol esnasında haksızlığa uğradınız veya karşınızdaki oyuncu hafife alınamayacak bir rol hatası yaptı bu durumda nasıl bir yol izlersiniz?
Issız bir sokakta tek başınıza yürüyorsunuz, karşınızdan da 5 kişilik bir grup geliyor. Bu adamların sarhoş olduğunu fark ediyorsunuz, içlerinden biri size ağır bir ithamda bulunuyor, cebinizde de bir bıçak var, bu durumda nasıl bir rol sergilersiniz?
Bir çete üyesisiniz ve mahallenizin dışındaki benzinliğin marketinden alışveriş yapmaya gidiyorsunuz. O sırada sizden pek haz etmeyen bir çetenin üyeleri tarafından etrafınız sarılıyor. Ve bu sırada sizin çetenizin üyeleri durumu fark ediyor ve olay yerine geliyor. Böyle bir durumda nasıl bir rol sergilersiniz?
 
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst