Neler yeni
RST Gamers Forum

Bu mesaj ziyaretçilere gönderilen bir mesajdır. Ücretsiz üye olmak için hemen kaydolun!

Kayıt olduktan sonra kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye birşeyler katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Sabit GTA 5 Whitelist Kayıt Başvurusu Yapmadan Önce Mutlaka Okuyun!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dejavu

Founder
Administrator
Web Sitesi
www.rstgamers.com
57

Whitelist kayıt başvurusu yapan ve kayıtları onaylanan oyuncular, RST kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır. Sunucuda, sizin adınıza bir şikayet bildirisi açıldığında "Ben kuralları okumadım bilmiyordum." vb. cümleler kurma lüksüne sahip değilsiniz ve lütfen bunu göze önünde bulunduraraktan sunucudaki hal ve hareketlerinize önem verin. Buraya tıklayarak kuralları gözden geçirmeyi unutmayın.

Whitelist kaydınız onaylandı ve sunucu içerisinde herhangi bir oluşumun üyesi oldunuz; Başka sunucularda oynamanız yasaktır. Görüldüğü takdirde önce oluşumdan atılırsınız daha sonrasında ise sunucudan uzaklaştırılırsınız.

Whitelist kaydınız onaylandı ve sunucu içerisinde herhangi bir oluşuma üye değilsiniz; İstediğiniz sunucularda "Discord Oyun Etkinliği" özelliğiniz kapalı şekilde oynayabilirsiniz. Bu özellik açık bir şekilde başka bir sunucuda oynadığınız görüldüğünde sunucudan direkt olarak uzaklaştırılırsınız.

Sunucuya dair ne kadar bilgi paylaşımı var ise hepsi forum sitemizde mevcuttur. Destek, kayıt, şikayetler, bilgilendirmeler, duyurular, alımlar, başvurular bütün bu işlemlerin tamamını forum üzerinden işleme tabii tutuyoruz. Kısacası forum dışındaki hiç bir platformlarda, hiç bir şekilde işlem yapılmamaktadır.

55

Whitelist Başvurusu yapmak için BURAYA tıklayınız.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...